09058407279
  • ایمیل:info@iqsiran.com
  • تلفن:09058407279
  • ساعات کار: 08:00-17:00

کلینیک iqs

روش ترک سیگار IQS چیست ؟


IQS: انتخابی مطلق وقطعی برای ترک سیگار شما بهترین روش را انتخاب خواهید کرد: موثر، سریع، ایمن، طبیعی و بدون عوارض جانبی با میزان موفقیت ۹۰% در یک یا دو جلسه تیم تحقیقاتی و بین المللی شرکت زنجیره ای IQS )I Quit Smoking) از ۱۵ سال قبل در ایرلند شروع به تحقیقات گسترده و هدف مند در پیدا کردن روشی مطمئن در ترک سیگار کرده اند. در مطالعات کاربردی و آزمایشات بالینی نقشه ی بسیار دقیق از اعصاب مرتبط با تحریک نیکوتین بدست آمد. IQS مدرنترین روش براساس جدیدترین تکنولوژی روزدنیااست که براساس روش درمانی الکترو- اوریکولوتراپی (Electro-Auriculotherapy) یعنی اعمال جریان الکتریکی با ولتاژ پایین به نقاط معینی بر روی لاله گوش بوسیله یک دستگاه الکترونیکی پیشرفته به نام ((R.I.S.E (Reflection Instrument Scanning Electropulse) انجام میگیرد و در پی آن شخص تمایل خود را به سیگارکشیدن از دست میدهد. همچنین این تکنولوژی موفق به کسب تاییدیه های استانداردهای درمانی و اتحادیه اروپا CE و تاییدیه ایمنی UL گردیده است.

 

هر جلسه درمانی برای مراجعه کننده براساس پارامترهای فردی آن شخص می تواند بین ۲۰ تا ۶۰ دقیقه به طول انجامد. درمان تقریبا بدون درد و برای هرشخص منحصر به فرد است. نیاز فیزیکی به سیگار کشیدن ساعتی بعد از درمان شروع به کاهش نموده و ۳ روز کامل طول می کشد تا درمان به طور کامل اثر کند.

اهداف iqs iran


هدف ما کمک به افرادی است که واقعا می خواهند خود را از بند سیگار رها کرده و زندگی سالمی را آغازکنند. IQS این هدف را در ابعاد بین المللی دنبال می کند و همواره به دنبال ارتقاء این سیستم و حمایت هر چه بیشتر از افرادی است که سیگار را ترک کرده در تکنیک ترک سیگار IQS در ابتدا ما یک مشاوره رایگان خواهیم داشت. در این جلسه ابتدا از هر فرد کلیه اطلاعات شامل تعداد سالهای استفاده از سیگار و نوع سیگار مصرفی و البته تعداد روزانه آن پرسیده می شود. اطلاعات باید بسیار دقیق باشد؛ لذا ما از مراجعین میخواهیم که قبل از مراجعه به این سوالها فکر کنند. سپس در بخش معاینه فیزیکی کلیه جنبه های بالینی در نظر گرفته می شود. پس از آن با آنالیز اطلاعات توسط پزشکان به فرد اطلاع داده می شود که آیا کاندید این روش میباشند یا نه. سپس در صورت داشتن شرایط، دستگاه IQS نقاط حساس اعصاب مربوط به نیکوتین فرد را مورد شناسایی قرار میدهد. سپس به این اعصاب جریان الکتریکی خفیفی فرستاده میشود که سبب ترشح بتااندروفین میشود که با نشستن بر روی گیرنده های نیکوتین آنها را قفل می کنند. در این شرایط فرد نیاز به نیکوتین و در نتیجه سیگار را ندارد. همچنین عوارض بعد از ترک به حداقل کاهش میابد. هر فرد دارای یک کارت هوشمند الکترونیکی میباشد که میتواند با آن به اندازه پنج جلسه از دستگاه در هر جایی از دنیا استفاده کند. ۸۰٪ افراد در جلسه اول ترک میشوند؛ ۱۵٪ افراد در ۷۲ساعت بعدی نیاز به تکرار دارند. جلسات بعدی با توجه به وضعیت یا احساس فرد برای شارژ شدن تعیین میشود. هزینه هر فرد به اندازه ۶ ماه یک فرد سیگاری در ایران میباشد

ترک کنندگان سیگار به روش iqs